İnfina Yazılım A.Ş.’nin 25.Yıl Özel Dergisi Çıktı!

İnfina Yazılım A.Ş.’nin 25.Yıl Özel Dergisi Çıktı!

İnfina Yazılım A.Ş.’nin 25.Yıl Özel Dergisi Çıktı!

Değerli Okurlar,

25 yıl önce değerli ortağım Nükhet Demiren ile çıktığımız zorlu yolculukta, bugün hala ilk günün heyecanını yaşıyoruz. Dile kolay, çeyrek asır! Çok mutluyuz.

Bugüne kadar ülkemizin finans ve sermaye piyasalarının gelişimine yakından tanıklık ederek, bu sürece var gücümüzle katkı sağladık. Hep bir adım sonrasını düşünerek, sektörümüzün her zaman en verimli ve yenilikçi projelerle güçlenmesi için çalıştık. Odağımızda her zaman insan oldu; hem birlikte emek verdiğimiz mesai arkadaşlarımızın hem de hizmet verdiğimiz kurumların ve onların değerli müşterilerinin daha konforlu ve güvenli bir teknolojik deneyim yaşamaları için sürekli olarak yatırım yaptık. Dijitalleşmenin hızlandığı günümüzde yatırımlarımız artarak devam etmektedir. Bugün hem ülkemizde hem de yurt dışında bu yatırımların karşılığını alıyor olmak bizim için çok büyük bir gurur kaynağıdır.

Yaşanan pandeminin etkileri sebebiyle bu yıl dönümünü sizlerle yüz yüze gelerek kutlayamıyoruz. Bunun yerine sizlere bu dergi ile seslenmek istedik. Dergi içinde, pandemi sürecinde güncellediğimiz vizyonumuzun ipuçlarını bulacaksınız. Hedefimiz bugüne kadar olduğu gibi dijitalleşme sürecinde de sektörde öncü bir rol oynamaktır.

Tüm müşterilerimiz bu uzun süreçte bizlere güven duyarak ve destek olarak çalışma motivasyonumuzu daima yüksek tutmuştur. Tüm müşterilerimize bu destekleri ve 25.yıl kutlama mesajları için içtenlikle teşekkür ederim.

İnfina büyük ve mutlu bir ailedir, elde ettiği tüm başarıları çok değerli çalışanlarının özverili ve uzun soluklu gayretleriyle sağlamıştır. Tüm katkıları için her bir ekip üyemize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ayrıca bu dergi vesilesiyle yazılı olarak 25.yılımızı kutlayan, MKK, Takasbank, TKYD ve TSPB’nin değerli yöneticilerine de teşekkürlerimizi iletiyorum.

İnfina Yazılım olarak sizlere güven vermeye ve yenilikçi çalışmalarla işinize değer katmaya devam edeceğiz.

Hep birlikte nice güzel 25 yıllara...

Selam ve sevgilerimle.

Y. Nejat Özek

Kurucu, Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür

Dergiyi okumak için tıklayın