Kartlar

İnfina, Analytics ürün ailesini tek çatı altında topladı: i-Suite!

Kurumunuza KONFOR kazandıracak teknoloji partneriniz i-Suite, İnfina Yazılım’ın 30 yıla yakın yazılım tecrübesi ve uzman kadrosu ile dinamik çözümler sunarak dijitalleşme yolculuğunuzda hızla öne geçmenizi sağlayacak.

Kurumunuzun analiz ihtiyaçlarına yönelik dinamik çözümler,

Zamandan ve maliyetten tasarruf,

Kurulum gerektirmeyen, tarayıcınız ile erişebileceğiniz ürünler,

On-Premise çözümler,

İnovatif yazılım ürünleri.


Web servis API çözümleriyle

Services

İş zekası çözümleriyle

Analytics

Yüksek kalitede PDF bültenleriyle

Bulletin

Nakit akış takibiyle

D-Light

Şirketinizin dijitalleşme yolculuğunu konforlu hale getirecek ve rekabette öne geçmenizi sağlayacak i-Suite ürün ailemizde yer alan çözümlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Infleks Ürün Ailesi çözüm ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz? Gelişimini sürdüren piyasalara tüm yönleriyle teknolojik bir uyum sağlayan çözümlerimizle ilgili sizi bilgilendirelim.

Bize Ulaşın

İlginizi Çekebilecek Diğer Bazı Ürünlerimiz


Yerli ve yabancı sermaye piyasalarındaki tüm enstrümanlara ilişkin emir takibi, halka arz ve finansmana aracılık sağlaması, risk ölçümü ve performans raporlaması fonksiyonlarıyla; Bankalar, Aracı Kurum, Yatırım Kurluşları ve Foreks şirketlerinin operasyonel ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan bir yönetimsel uygulama sistemidir.
Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlemiş olduğu standartlara uygun olarak elektronik defter ve Berat dosyalarının oluşturulabildiği, GİB`in onaylamış olduğu bu Berat dosyalarının saklanabildiği elektronik defter uygulamasıdır.
Yatırım Bankacılığı ve Fon/Portföy Yönetimi yapan, Portföy Yönetim Şirketleri ve Aracı Kurumlar başta olmak üzere varlık ve getiri analizine ihtiyaç duyan tüm kurumların kullanabileceği iş zekası (ham veriyi bilgiye dönüştürme) uygulamasıdır.