Infleks E-Fatura

M aliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen standarlarda faturaların güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde dolaşımını sağlayan elektronik fatura uygulamasıdır.

Elektronik faturaların hemen her ortamdan gerçekleştirilmesi mümkün hale gelirken, belge saklama, ibraz etme, fatura alışverişi son derece kolaylaşır.

Dijital ortamda Mali Mühür imzalanabilmesi fatura süreçlerinin hızlandırılmasını sağlar.

Neden Infleks E-Fatura?

Güvenli fatura takibi yapabiliyor musunuz?
Infleks e-Fatura ile faturalar elektronik ortamda güvenli bir şekilde oluşturulurken, e-posta ile gizli fatura takibi yapılabilirsiniz.
GİB ile ilişkili onay/red sistemi, uyarı ve bilgilendirme mesajları ve yetkilendirme ile muhasebe yetkilisinden kaynaklanan hataların azalmasını destekler.
Faturalar, elektronik ortamda gizli ve güvenli bir şekilde arşivlenebilir.
Fatura maliyetlerini azaltmak için nasıl önlemler alıyorsunuz?
Elektronik fatura uygulaması; fiziki arşiv, toner ve baskı gibi maliyetlerin ortadan kalkması sayesinde size önemli maliyet avantajı sağlar.
GİB standartlarında fatura üretimi sırasında mükellef hatalarından kaynaklanabilecek maddi yaptırımların önüne geçer.
Fatura arşivi için zaman ve yer tasarrufu yapabiliyor musunuz?
Elektronik faturaların hemen her ortamda üretilmesi ve arşivlenmesi mümkündür. Bağımsız veritabanı ve işletim sistemiyle üretilen faturalar, her türlü muhasebe ve kurum bilgi sistemine kolaylıkla aktarılabilir. Böylece faturalarınızı yasal yükümlülük süresince elektronik ortamda güvenli ve fiziki arşiv maliyeti olmadan saklayabilirsiniz.
Fatura onay süreçleri size zaman kaybettiriyor mu?
E-faturalar şirketinizi temsil eden Mali Mühür ile dijital ortamda imzalanabilir ve böylece imza süreçlerinin sebep olacağı maliyetlerin önüne geçersiniz.

Bu Ürünümüzü Kullanan Mutlu Müşterilerimiz

Allbatross

Allbatross

Arkas Bimar

Arkas Bimar

Aura Portföy

Aura Portföy

Burganbank

Burganbank

Gri Portföy

Gri Portföy

ICBC Portföy

ICBC Portföy

KIG Portföy

KIG Portföy

Kare Portföy

Kare Portföy

MSC Gemi Acenteliği

MSC Gemi Acenteliği

Perform

Perform

Re-Pie

Re-Pie

Rota Portföy

Rota Portföy

BV Portföy

BV Portföy


Daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Infleks Ürün Ailesi çözüm ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz? Gelişimini sürdüren piyasalara tüm yönleriyle teknolojik bir uyum sağlayan çözümlerimizle ilgili sizi bilgilendirelim.

Bize Ulaşın

İlginizi Çekebilecek Diğer Bazı Ürünlerimiz


Yerli ve yabancı sermaye piyasalarındaki tüm enstrümanlara ilişkin emir takibi, halka arz ve finansmana aracılık sağlaması, risk ölçümü ve performans raporlaması fonksiyonlarıyla; Bankalar, Aracı Kurum, Yatırım Kurluşları ve Foreks şirketlerinin operasyonel ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan bir yönetimsel uygulama sistemidir.
Yatırım Bankacılığı ve Fon/Portföy Yönetimi yapan, Portföy Yönetim Şirketleri ve Aracı Kurumlar başta olmak üzere varlık ve getiri analizine ihtiyaç duyan tüm kurumların kullanabileceği iş zekası (ham veriyi bilgiye dönüştürme) uygulamasıdır.
Finansal/finansal olmayan tüm varlıkların merkezi bir noktadan yönetilmesine olanak sağlayan; aile ofisleri, holdingler, vakıflar ve özel bankacılık kuruluşlarının birçok kıtada tercih ettiği, uluslararası standartlarda bir varlık yönetimi uygulamasıdır.