Kartlar

İnfina’nın spin-off’u Öneriver kendine özel ihtiyacı bulunan tüm finans kurumlarına dijital çözümler sunar. Öneriver ile siz de müşterilerinize akıllı ve dijital finansal hizmetler sunabilirsiniz.

Öneriver ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Neler Sunuyoruz;

Robo Danışman

Hedef Odaklı Yatırım

CRM

Önyüz Hizmetleri

Raporlama

Robo Fon

RiskKolay

FonKolay


Bu Ürünümüzü Kullanan Mutlu Müşterilerimiz

Türkiye Hayat Emeklilik

Türkiye Hayat Emeklilik

Katılım Emeklilik

Katılım Emeklilik

Bereket Emeklilik

Bereket Emeklilik

Fibabanka

Fibabanka

Burgan Bank

Burgan Bank

OdeaBank

OdeaBank

Inveo Portföy

Inveo Portföy

Fiba Portföy

Fiba Portföy


Daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Infleks Ürün Ailesi çözüm ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz? Gelişimini sürdüren piyasalara tüm yönleriyle teknolojik bir uyum sağlayan çözümlerimizle ilgili sizi bilgilendirelim.

Bize Ulaşın

İlginizi Çekebilecek Diğer Bazı Ürünlerimiz


Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen standarlarda faturaların güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde dolaşımını sağlayan elektronik fatura uygulamasıdır.
Yerli ve yabancı sermaye piyasalarındaki tüm enstrümanlara ilişkin emir takibi, halka arz ve finansmana aracılık sağlaması, risk ölçümü ve performans raporlaması fonksiyonlarıyla; Bankalar, Aracı Kurum, Yatırım Kurluşları ve Foreks şirketlerinin operasyonel ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan bir yönetimsel uygulama sistemidir.
Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlemiş olduğu standartlara uygun olarak elektronik defter ve Berat dosyalarının oluşturulabildiği, GİB`in onaylamış olduğu bu Berat dosyalarının saklanabildiği elektronik defter uygulamasıdır.